KPSE07E22-21SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE07E22-21SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE07E22-21SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 820 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 820 pcs
  • Mezua
KPSE07E22-21SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE07E22-21SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 820 pcs Datuen fitxa KPSE07E22-21SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE07E22-21SW
KPSE07E2221SW
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Backshell
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)