KPSE06P20-41S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06P20-41S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06P20-41S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 706 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
  • Mezua
KPSE06P20-41Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06P20-41S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 706 pcs Datuen fitxa KPSE06P20-41S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-41 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06P20-41S
KPSE06P2041S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06P22-21P
KPSE06P22-21P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 856 pcs
Deskarga: KPSE06P22-21P.pdf
RFQ
KPSE06P18-32SW
KPSE06P18-32SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 847 pcs
Deskarga: KPSE06P18-32SW.pdf
RFQ
KPSE06P20-41SF0
KPSE06P20-41SF0
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 41POS INLINE