KPSE06P20-39P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06P20-39P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06P20-39P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06P20-39Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06P20-39P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 39POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3578 pcs Datuen fitxa KPSE06P20-39P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak KPSE06P2039P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Potted
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)