KPSE06P20-16P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06P20-16P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06P20-16P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 766 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 766 pcs
  • Mezua
KPSE06P20-16Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06P20-16P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 766 pcs Datuen fitxa KPSE06P20-16P.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 16
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Potted Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A