KPSE06B22-55P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06B22-55P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06B22-55P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06B22-55Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06B22-55P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4310 pcs Datuen fitxa KPSE06B22-55P.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06B22-55P
KPSE06B2255P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06B22-55PZ
KPSE06B22-55PZ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 2988 pcs
Deskarga: KPSE06B22-55PZ.pdf
RFQ
KPSE06B22-21P
KPSE06B22-21P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG MALE 21POS GOLD CRIMP
Stockean: 7065 pcs
Deskarga: KPSE06B22-21P.pdf
RFQ
KPSE06B22-21S
KPSE06B22-21S
deskribapena: CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Deskarga: KPSE06B22-21S.pdf
KPSE06B22-55PF0
KPSE06B22-55PF0
deskribapena: CONN PLUG HSG MALE 55POS INLINE
Deskarga: KPSE06B22-55PF0.pdf
KPSE06B22-21SW
KPSE06B22-21SW
Deskarga: KPSE06B22-21SW.pdf
KPSE06B22-55PX
KPSE06B22-55PX
Deskarga: KPSE06B22-55PX.pdf
KPSE06B22-55P23
KPSE06B22-55P23
Deskarga: KPSE06B22-55P23.pdf
KPSE06B22-55PY
KPSE06B22-55PY