KPSE06B22-55S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06B22-55S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06B22-55S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06B22-55Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06B22-55S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6782 pcs Datuen fitxa KPSE06B22-55S.pdf
Tentsioaren balorazioa 600VAC, 850VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Beste izenak IKPSE06B22-55S
KPSE06B2255S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection - Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Uneko balorazioa 7.5A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Plug, Female Sockets
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KPSE06B22-55SX
KPSE06B22-55SX
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 4508 pcs
Deskarga: KPSE06B22-55SX.pdf
RFQ
KPSE06B22-55SYF0
KPSE06B22-55SYF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE
Stockean: 3186 pcs
Deskarga: KPSE06B22-55SYF0.pdf
RFQ
KPSE06B22-55SF0
KPSE06B22-55SF0
Deskarga: KPSE06B22-55SF0.pdf
KPSE06B22-55PZ
KPSE06B22-55PZ
deskribapena: CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Deskarga: KPSE06B22-55PZ.pdf
KPSE06B22-55P
KPSE06B22-55P
Deskarga: KPSE06B22-55P.pdf
KPSE06B22-55SY
KPSE06B22-55SY