KPSE06B22-21SW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KPSE06B22-21SW
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP
Fitxak: KPSE06B22-21SW.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KPSE06B22-21SWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KPSE06B22-21SW fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 21POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4363 pcs Datuen fitxa KPSE06B22-21SW.pdf
Tentsioaren balorazioa 1000VAC, 1400VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-21 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series KPSE
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 21
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A