DCMAE37PNMBK52
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMAE37PNMBK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT
Fitxak: DCMAE37PNMBK52.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 797 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 797 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
DCMAE37PNMBK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMAE37PNMBK52 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 797 pcs Datuen fitxa DCMAE37PNMBK52.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Tentsioa 20-28 AWG
Idatzi atributuak - Bukaera Crimp
Zuzendaritza pilatzea Signal Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Steel, Gold Plated
Series MIL-DTL-24308, D*MA RoHS egoera Bulk
Pitch - Connector - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Fabrikatzailearen zatia zenbakia DCMAE37PNMBK52 Luzera - Zutabe gorriaren azpian burua -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp
deskribapena CONN DSUB PLUG 37POS PNL MNT Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Cable Side (4-40)
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako formularioa 4 (DC, C)