DCMAE37PK87F0
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMAE37PK87F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 37 M CRIMP F0 CLIN TIN
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DCMAE37PK87F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMAE37PK87F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 37 M CRIMP F0 CLIN TIN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3370 pcs Datuen fitxa
Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Cable Side (4-40)
Ezaugarriak Grounding Indents Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Harremanetarako mota Signal
Konektore mota Plug for Male Contacts Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DCMAE37SA101
DCMAE37SA101
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Stockean: 1793 pcs
Deskarga: DCMAE37SA101.pdf
RFQ
DCMAE37P
DCMAE37P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT