DCMAE37PNMBK47F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DCMAE37PNMBK47F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 37 F CRIMP CLIN NMB
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 857 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 857 pcs
  • Mezua
DCMAE37PNMBK47F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DCMAE37PNMBK47F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 37 F CRIMP CLIN NMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 857 pcs Datuen fitxa
Shell tamaina, konektorearen diseinua 4 (DC, C) Shell Material, Amaitu Brass, Gold Plated
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 37
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Akoplatu zikloak - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Flange Feature Cable Side (4-40)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Deskribapen zehatza Plug for Male Contacts Housing D-Sub Connector 37 Position Harremanetarako mota Signal