DB25SF179AA152
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DB25SF179AA152
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DB25SF179AA152ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DB25SF179AA152 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1326 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Beste izenak IDB25SF179AA152
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Thermoplastic
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa Machined Kontaktua Amaitu Loditasuna 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DB25SF179C
DB25SF179C
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 25 F WW .585" G ZINC
Stockean: 2447 pcs
Deskarga:
RFQ
DB25SF179
DB25SF179
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW