DB25SF179C
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DB25SF179C
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena DSUB 25 F WW .585" G ZINC
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
DB25SF179Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DB25SF179C fabrikatzailea Bel
deskribapena DSUB 25 F WW .585" G ZINC Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2447 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series BASIC® D
Packaging - Beste izenak CDB25SF179C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyester, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa -
Kontaktua Amaitu Loditasuna Flash Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore White Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DB25SF179AA152
DB25SF179AA152
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Stockean: 1326 pcs
Deskarga:
RFQ
DB25SII
DB25SII
fabrikatzaileak: Cinch Connectivity Solutions
deskribapena: DSUB 25 F SOD TIN G ZINC
Stockean: 10161 pcs
Deskarga:
RFQ
DB25ST
DB25ST
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 25 F SOD G TIN