DB25SF179A191
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DB25SF179A191
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 862 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DB25SF179A191ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DB25SF179A191 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT WW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 862 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Wire Wrap Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Original D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal