CA00COME22-14PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA00COME22-14PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA00COME22-14PB.pdf
  • Mezua
CA00COME22-14PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA00COME22-14PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1318 pcs Datuen fitxa CA00COME22-14PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak 7CA00COME22-14PB
7CA00COME22-14PB-ND
Q6931416
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA00COME22-12PBF80-44
CA00COME22-12PBF80-44
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 5POS SILVER CRIMP
Stockean: 1197 pcs
Deskarga: CA00COME22-12PBF80-44.pdf
RFQ
CA00COME22-12PB-44
CA00COME22-12PB-44
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Stockean: 1151 pcs
Deskarga: CA00COME22-12PB-44.pdf
RFQ
CA00COME22-14PBA176
CA00COME22-14PBA176
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 19POS WALL MNT W/PINS