CA00COME22-12PWB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA00COME22-12PWB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP
Fitxak: CA00COME22-12PWB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA00COME22-12PWBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA00COME22-12PWB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1338 pcs Datuen fitxa CA00COME22-12PWB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA00COME2212PWB
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 5 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 5 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA00COME22-12P
CA00COME22-12P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 5POS SOLDER CUP