CA00COME22-14PWB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA00COME22-14PWB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA00COME22-14PWB.pdf
  • Mezua
CA00COME22-14PWBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA00COME22-14PWB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1157 pcs Datuen fitxa CA00COME22-14PWB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak CA00COME2214PWB
Orientazio W Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -