2425-003-X7U0-100AALF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2425-003-X7U0-100AALF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 10PF 100V
Fitxak: 2425-003-X7U0-100AALF.pdf
  • Mezua
2425-003-X7U0-100AALFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2425-003-X7U0-100AALF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 10PF 100V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5014 pcs Datuen fitxa 2425-003-X7U0-100AALF.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia -
Hariaren tamaina - Tenperatura koefizientea X7U
Tamaina / dimentsioa - Series 2425
balorazio - Packaging -
Pakete / kasua - Beste izenak 2425003X7U0100AALF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota -
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 10pF Feed Through Capacitor 100V 20A DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 20A kapazitantzia 10pF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2425-003-X7U0-100AA
2425-003-X7U0-100AA
fabrikatzaileak: CTS Electronic Components
deskribapena: CAP FEEDTHRU 10PF 100V