2425-003-X7W0-103ZLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2425-003-X7W0-103ZLF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V AXIAL
Fitxak: 2425-003-X7W0-103ZLF.pdf
  • Mezua
2425-003-X7W0-103ZLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2425-003-X7W0-103ZLF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 0.01UF 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3169 pcs Datuen fitxa 2425-003-X7W0-103ZLF.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia -20%, +80%
Hariaren tamaina 8-32 Tenperatura koefizientea X7W
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Series 2425
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Bushing, 1 Turret Lead Beste izenak 2425003X7W0103ZLF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera -
Altuera (Max) - Deskribapen zehatza 10000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
DC Erresistentzia (DCR) (Max) - Oraingo 20A
kapazitantzia 10000pF