2425-003-X7R0-501ZLF
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2425-003-X7R0-501ZLF
Fabrikatzaileak / Marka: CTS Electronic Components
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 500PF 100V AXIAL
Fitxak: 2425-003-X7R0-501ZLF.pdf
  • Mezua
2425-003-X7R0-501ZLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2425-003-X7R0-501ZLF fabrikatzailea CTS Electronic Components
deskribapena CAP FEEDTHRU 500PF 100V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6467 pcs Datuen fitxa 2425-003-X7R0-501ZLF.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia -20%, +80%
Hariaren tamaina 8-32 Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Series 2425
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial, Bushing, 1 Turret Lead Beste izenak 2425003X7R0501ZLF
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Chassis Mount
Txertatze galera - Altuera (Max) -
Deskribapen zehatza 500pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead DC Erresistentzia (DCR) (Max) -
Oraingo 20A kapazitantzia 500pF