RTAP32S06W25NP
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAP32S06W25NP
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 20MA 25V
Fitxak: RTAP32S06W25NP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
RTAP32S06W25NPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAP32S06W25NP fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 20MA 25V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16644 pcs Datuen fitxa RTAP32S06W25NP.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 25V Tentsioaren balorazioa - AC 25V
Amaiera estiloa PC Pin Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak - Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 6 Poloniako kopuruan 2
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 6 Position DP6T 20mA (AC/DC) 25VAC Through Hole Panel atzean sakonera 12.60mm
Uneko balorazioa 20mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Gold
Bizkarreko zirkuitua DP6T Bota angelua 30°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 25.00mm