RTAP32S06M50NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAP32S06M50NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V
Fitxak: RTAP32S06M50NS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
RTAP32S06M50NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAP32S06M50NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18926 pcs Datuen fitxa RTAP32S06M50NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa PC Pin Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 6 Poloniako kopuruan 2
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole Panel atzean sakonera 12.60mm
Uneko balorazioa 150mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Silver
Bizkarreko zirkuitua DP6T Bota angelua 30°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 50.00mm