RTAP32S06M25NS
C&KC&K
RTAP32S06M25NS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAP32S06M25NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V
Fitxak: RTAP32S06M25NS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RTAP32S06M25NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAP32S06M25NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12474 pcs Datuen fitxa RTAP32S06M25NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa PC Pin Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Beste izenak *RTAP32S06M25NS
CKN10933
RTAP32S06M25NS-ND
Indar operatiboa 5.099gfm Posizio kopurua 6
Poloniako kopuruan 2 Mahai kopurua 1
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indizea geratzen da Fixed
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole
Panel atzean sakonera 12.60mm Uneko balorazioa 150mA (AC/DC)
Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM) Harremanetarako materiala Brass
Kontaktua Amaitu Silver Bizkarreko zirkuitua DP6T
Bota angelua 30° Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted
Aktiboaren luzera 25.00mm