RTAC41S06M25NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAC41S06M25NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY
Fitxak: RTAC41S06M25NS.pdf
  • Mezua
RTAC41S06M25NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAC41S06M25NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6941 pcs Datuen fitxa RTAC41S06M25NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa Solder Lug Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 6 Poloniako kopuruan 1
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 6 Position SP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Panel atzean sakonera 18.70mm
Uneko balorazioa 150mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Silver
Bizkarreko zirkuitua SP6T Bota angelua 36°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 25.00mm