RTAC3ES12M50NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAC3ES12M50NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY
Fitxak: RTAC3ES12M50NS.pdf
  • Mezua
RTAC3ES12M50NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAC3ES12M50NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5954 pcs Datuen fitxa RTAC3ES12M50NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa Solder Lug Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 12 Poloniako kopuruan -
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 12 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Panel atzean sakonera 18.70mm
Uneko balorazioa 150mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Silver
Bizkarreko zirkuitua BCD with Complement Bota angelua 30°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 50.00mm