RTAC4ES10M25NS
C&KC&K
C&K
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RTAC4ES10M25NS
Fabrikatzaileak / Marka: C&K
Produktuaren Deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V
Fitxak: RTAC4ES10M25NS.pdf
  • Mezua
RTAC4ES10M25NSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RTAC4ES10M25NS fabrikatzailea C&K
deskribapena SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3575 pcs Datuen fitxa RTAC4ES10M25NS.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 60V Tentsioaren balorazioa - AC 60V
Amaiera estiloa Solder Lug Series RTA
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 10.20mm Dia Indar operatiboa 5.099gfm
Posizio kopurua 10 Poloniako kopuruan -
Mahai kopurua 1 Muntaketa mota Panel Mount
Indizea geratzen da Fixed Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Rotary Switch 10 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount Panel atzean sakonera 18.70mm
Uneko balorazioa 150mA (AC/DC) Kontaktuen denbora Non-Shorting (BBM)
Harremanetarako materiala Brass Kontaktua Amaitu Silver
Bizkarreko zirkuitua BCD with Complement Bota angelua 36°
Ekintza mota Round (6mm Dia), Slotted Aktiboaren luzera 25.00mm