FP1507R1-R185-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1507R1-R185-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1507R1-R185-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM
Fitxak: FP1507R1-R185-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Mezua
FP1507R1-R185-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1507R1-R185-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72014 pcs Datuen fitxa FP1507R1-R185-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea 2-SMD Tamaina / dimentsioa 0.575" L x 0.335" W (14.60mm x 8.50mm)
estali Shielded Series FP1507R
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 283-4590-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 185nH
Altuera - Eserita (Max) 0.264" (6.70mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 185nH Shielded Wirewound Inductor 45A 0.52 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.52 mOhm
Uneko balorazioa 45A Uneko - Saturazioa 40A