FP1505R1-R25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1505R1-R25-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1505R1-R25-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 250NH 53A 0.47 MOHM
Fitxak: FP1505R1-R25-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
744 pcs
  • Mezua
FP1505R1-R25-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1505R1-R25-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 250NH 53A 0.47 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107280 pcs Datuen fitxa FP1505R1-R25-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1505
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 250nH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 250nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.47 mOhm Uneko balorazioa 53A
Uneko - Saturazioa 42A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP150R07N3E4B11BOSA1
FP150R07N3E4B11BOSA1
fabrikatzaileak: International Rectifier (Infineon Technologies)
deskribapena: IGBT MODULE VCES 650V 150A