FP1505R1-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1505R1-R15-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1505R1-R15-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150NH 53A 0.47 MOHM
Fitxak: FP1505R1-R15-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
744 pcs
  • Mezua
FP1505R1-R15-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1505R1-R15-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 150NH 53A 0.47 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107832 pcs Datuen fitxa FP1505R1-R15-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1505
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150nH Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.47 mOhm Uneko balorazioa 53A
Uneko - Saturazioa 72A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
FP14969_FLORENTINA-2X2-W
FP14969_FLORENTINA-2X2-W
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS SQUARE 4 POS 95.57X95.57MM
Stockean: 4335 pcs
Deskarga:
RFQ
FP14997_FLORENTINA-HLD-W
FP14997_FLORENTINA-HLD-W
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: HOLDER RECTANG 12 POS 285.6+19.5
Stockean: 4767 pcs
Deskarga: FP14997_FLORENTINA-HLD-W.pdf
RFQ
FP1505R1-R10-R
FP1505R1-R10-R
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FIXED IND 100NH 53A 0.47 MOHM
Deskarga: FP1505R1-R10-R.pdf
FP1505R1-R12-R
FP1505R1-R12-R
deskribapena: FIXED IND 120NH 53A 0.47 MOHM
Deskarga: FP1505R1-R12-R.pdf
FP14968_FLORENTINA-2X2-O
FP14968_FLORENTINA-2X2-O
Deskarga:
FP1507R1-R185-R
FP1507R1-R185-R
deskribapena: FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM
Deskarga: FP1507R1-R185-R.pdf
FP1505R1-R30-R
FP1505R1-R30-R
deskribapena: FIXED IND 300NH 53A 0.47 MOHM
Deskarga: FP1505R1-R30-R.pdf
FP14998_FLORENTINA-HLD-WW
FP14998_FLORENTINA-HLD-WW