FP1007R2-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R2-R12-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1007R2-R12-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH 51A 0.48 MOHM
Fitxak: 1.FP1007R2-R12-R.pdf2.FP1007R2-R12-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
FP1007R2-R12-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1007R2-R12-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 120NH 51A 0.48 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114690 pcs Datuen fitxa 1.FP1007R2-R12-R.pdf2.FP1007R2-R12-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Beste izenak 513-1631-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 51A 0.48 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.48 mOhm
Uneko balorazioa 51A Uneko - Saturazioa 81A