FP1007R2-R14-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R2-R14-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1007R2-R14-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 140NH 51A 0.48 MOHM
Fitxak: 1.FP1007R2-R14-R.pdf2.FP1007R2-R14-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
FP1007R2-R14-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1007R2-R14-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 140NH 51A 0.48 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 92636 pcs Datuen fitxa 1.FP1007R2-R14-R.pdf2.FP1007R2-R14-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 140nH Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 140nH Unshielded Wirewound Inductor 51A 0.48 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 0.48 mOhm Uneko balorazioa 51A
Uneko - Saturazioa 72A