FP1006R2-R22-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R2-R22-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1006R2-R22-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220NH 45A 0.36 MOHM
Fitxak: FP1006R2-R22-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
850 pcs
  • Mezua
FP1006R2-R22-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1006R2-R22-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 220NH 45A 0.36 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 103638 pcs Datuen fitxa FP1006R2-R22-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.315" W (10.00mm x 8.00mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1006
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1589-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 220nH
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 220nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.36 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.36 mOhm
Uneko balorazioa 45A Uneko - Saturazioa 38A