FP1006R1-R16-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1006R1-R16-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1006R1-R16-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 160NH 53A 0.27 MOHM
Fitxak: FP1006R1-R16-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
850 pcs
  • Mezua
FP1006R1-R16-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1006R1-R16-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 160NH 53A 0.27 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97529 pcs Datuen fitxa FP1006R1-R16-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.315" W (10.20mm x 8.00mm)
estali Unshielded Series FLAT-PAC, FP1006
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 513-1583-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 160nH
Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 160nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.27 mOhm Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 0.27 mOhm
Uneko balorazioa 53A Uneko - Saturazioa 55A