FP1005R4-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: FP1005R4-R12-R
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 120NH
Fitxak: FP1005R4-R12-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
950 pcs
  • Mezua
FP1005R4-R12-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia FP1005R4-R12-R fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena FIXED IND 120NH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 101257 pcs Datuen fitxa FP1005R4-R12-R.pdf
Mota Wirewound tolerantzia -
Tamaina / dimentsioa 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) estali Unshielded
Series FLAT-PAC, FP1005 balorazio -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2-SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 120nH
Altuera - Eserita (Max) 0.195" (4.95mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 120nH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD DC Erresistentzia (DCR) -