BSPM2480S3G
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM2480S3G
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Fitxak: 1.BSPM2480S3G.pdf2.BSPM2480S3G.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 317 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 317 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BSPM2480S3Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM2480S3G fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 317 pcs Datuen fitxa 1.BSPM2480S3G.pdf2.BSPM2480S3G.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 480V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 2
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 770V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 480V 40kA Varistor 2 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block