BSPM3230WE
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM3230WE
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Fitxak: BSPM3230WE.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 439 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 439 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
BSPM3230WEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM3230WE fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 439 pcs Datuen fitxa BSPM3230WE.pdf
Varistoraren tentsioa (tipoa) 230V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block