BSPM2275TN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BSPM2275TN
Fabrikatzaileak / Marka: Bussmann (Eaton)
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 543 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 543 pcs
  • Mezua
BSPM2275TNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BSPM2275TN fabrikatzailea Bussmann (Eaton)
deskribapena VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 543 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 230V Series -
Packaging Bulk Pakete / kasua Module, Plug-In Terminal Block
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 80°C Zirkuitu kopurua 1
Muntaketa mota DIN Rail Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Gehienezko AC bolumena 275V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Energia - Deskribapen zehatza 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block
Oraina - Surge 40kA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BSPM3150TNC
BSPM3150TNC
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN
Stockean: 382 pcs
Deskarga:
RFQ
BSPM2480S3GR
BSPM2480S3GR
deskribapena: VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Stockean: 294 pcs
Deskarga: BSPM2480S3GR.pdf
RFQ
BSPM2275TNR
BSPM2275TNR
deskribapena: VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN