SCX114-8R0
BelBel
SCX114-8R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCX114-8R0
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 8UH SMD
Fitxak: SCX114-8R0.pdf
  • Mezua
SCX114-8R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCX114-8R0 fabrikatzailea Bel
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 8UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4340 pcs Datuen fitxa SCX114-8R0.pdf
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
Indukzioa - seriean konektatuta 32.33µH Indukzioa - Paralelean konektatuta 8µH
Altuera 0.217" (5.50mm) Deskribapen zehatza Unshielded 2 Coil Inductor Array 32.33µH Inductance - Connected in Series 8µH Inductance - Connected in Parallel 52 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.8A Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 208 mOhm Max DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 52 mOhm Max
Oraingo balorazioa - Seriea 900mA Oraingo balorazioa - Paraleloa 1.8A