SCX114-301
BelBel
SCX114-301 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCX114-301
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 300UH SMD
Fitxak: SCX114-301.pdf
  • Mezua
SCX114-301ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCX114-301 fabrikatzailea Bel
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 300UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6063 pcs Datuen fitxa SCX114-301.pdf
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
Indukzioa - seriean konektatuta 1.2mH Indukzioa - Paralelean konektatuta 300µH
Altuera 0.217" (5.50mm) Deskribapen zehatza Unshielded 2 Coil Inductor Array 1.2mH Inductance - Connected in Series 300µH Inductance - Connected in Parallel 1.525 Ohm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 320mA Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 6.1 Ohm Max DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 1.525 Ohm Max
Oraingo balorazioa - Seriea 160mA Oraingo balorazioa - Paraleloa 320mA