SCX114-680
BelBel
SCX114-680 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCX114-680
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD
Fitxak: SCX114-680.pdf
  • Mezua
SCX114-680ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCX114-680 fabrikatzailea Bel
deskribapena INDUCT ARRAY 2 COIL 68UH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6248 pcs Datuen fitxa SCX114-680.pdf
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.461" L x 0.461" W (11.70mm x 11.70mm)
estali Unshielded Series SCX114
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -
Bobinak kopurua 2 Muntaketa mota Surface Mount
Indukzioa - seriean konektatuta 273.61µH Indukzioa - Paralelean konektatuta 68µH
Altuera 0.217" (5.50mm) Deskribapen zehatza Unshielded 2 Coil Inductor Array 273.61µH Inductance - Connected in Series 68µH Inductance - Connected in Parallel 373 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 660mA Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) - Seriea 1.49 Ohm Max DC Erresistentzia (DCR) - Paraleloan 373 mOhm Max
Oraingo balorazioa - Seriea 330mA Oraingo balorazioa - Paraleloa 660mA