SCRH4D28-5R6
BelBel
Bel
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH4D28-5R6
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 2.08A 100 MOHM
Fitxak: SCRH4D28-5R6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
SCRH4D28-5R6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH4D28-5R6 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 5.6UH 2.08A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342193 pcs Datuen fitxa SCRH4D28-5R6.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
estali Shielded Series SCRH4D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Inductor 2.08A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max Uneko balorazioa 2.08A
Uneko - Saturazioa 1.17A