SCRH4D28-390
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH4D28-390
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 810MA 383 MOHM
Fitxak: SCRH4D28-390.pdf
  • Mezua
SCRH4D28-390ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH4D28-390 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 39UH 810MA 383 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271335 pcs Datuen fitxa SCRH4D28-390.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 39µH Shielded Inductor 810mA 383 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 383 mOhm Max Uneko balorazioa 810mA
Uneko - Saturazioa 500mA