SCRH4D28-3R9
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH4D28-3R9
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.9UH 2.61A 64.8 MOHM
Fitxak: SCRH4D28-3R9.pdf
  • Mezua
SCRH4D28-3R9ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH4D28-3R9 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 3.9UH 2.61A 64.8 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 354381 pcs Datuen fitxa SCRH4D28-3R9.pdf
Mota - tolerantzia ±30%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 3.9µH Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3.9µH Shielded Inductor 2.61A 64.8 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 64.8 mOhm Max Uneko balorazioa 2.61A
Uneko - Saturazioa 1.44A