SCRH127B-470
BelBel
SCRH127B-470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127B-470
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 2.62A 100 MOHM
Fitxak: SCRH127B-470.pdf
  • Mezua
SCRH127B-470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127B-470 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 47UH 2.62A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 150746 pcs Datuen fitxa SCRH127B-470.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Inductor 2.62A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max Uneko balorazioa 2.62A
Uneko - Saturazioa 2.5A