SCRH127B-561
BelBel
SCRH127B-561 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127B-561
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 560UH 830MA 1.07 OHM
Fitxak: SCRH127B-561.pdf
  • Mezua
SCRH127B-561ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127B-561 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 560UH 830MA 1.07 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 161738 pcs Datuen fitxa SCRH127B-561.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 560µH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 560µH Shielded Inductor 830mA 1.07 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 1.07 Ohm Max Uneko balorazioa 830mA
Uneko - Saturazioa 730mA