SCRH127B-330
BelBel
SCRH127B-330 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH127B-330
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33UH 3.24A 64.8 MOHM
Fitxak: SCRH127B-330.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCRH127B-330ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH127B-330 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 33UH 3.24A 64.8 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 164614 pcs Datuen fitxa SCRH127B-330.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
estali Shielded Series SCRH127B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 33µH Altuera - Eserita (Max) 0.315" (8.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 33µH Shielded Inductor 3.24A 64.8 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 64.8 mOhm Max Uneko balorazioa 3.24A
Uneko - Saturazioa 3A