SCRH105-270
BelBel
SCRH105-270 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH105-270
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 27UH 1.9A 156 MOHM SMD
Fitxak: SCRH105-270.pdf
  • Mezua
SCRH105-270ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH105-270 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 27UH 1.9A 156 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 157001 pcs Datuen fitxa SCRH105-270.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
estali Shielded Series SCRH105
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 27µH Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 27µH Shielded Inductor 1.9A 156 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 156 mOhm Max Uneko balorazioa 1.9A
Uneko - Saturazioa 2.6A