SCRH105-391
BelBel
SCRH105-391 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH105-391
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 390UH 500MA 2.2 OHM
Fitxak: SCRH105-391.pdf
  • Mezua
SCRH105-391ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH105-391 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 390UH 500MA 2.2 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 173995 pcs Datuen fitxa SCRH105-391.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
estali Shielded Series SCRH105
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 390µH Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 390µH Shielded Inductor 500mA 2.2 Ohm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 2.2 Ohm Max Uneko balorazioa 500mA
Uneko - Saturazioa 580mA