SCRH105-180
BelBel
SCRH105-180 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCRH105-180
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 18UH 2.22A 100 MOHM
Fitxak: SCRH105-180.pdf
  • Mezua
SCRH105-180ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCRH105-180 fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 18UH 2.22A 100 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 166645 pcs Datuen fitxa SCRH105-180.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
estali Shielded Series SCRH105
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 18µH Altuera - Eserita (Max) 0.236" (6.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 18µH Shielded Inductor 2.22A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 100 mOhm Max Uneko balorazioa 2.22A
Uneko - Saturazioa 3.4A