SCIHP1338-100M
BelBel
SCIHP1338-100M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP1338-100M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena IND SMD 10UH 12A 200KHZ
Fitxak: SCIHP1338-100M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SCIHP1338-100Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP1338-100M fabrikatzailea Bel
deskribapena IND SMD 10UH 12A 200KHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81814 pcs Datuen fitxa SCIHP1338-100M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.543" L x 0.508" W (13.80mm x 12.90mm)
estali Shielded Series SCIHP1338
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 200kHz induktantzia 10µH
Altuera - Eserita (Max) 0.150" (3.80mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10µH Shielded Wirewound Inductor 7A 36 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 36 mOhm Uneko balorazioa 7A
Uneko - Saturazioa 12A