SCIHP1040-5R6M
BelBel
SCIHP1040-5R6M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCIHP1040-5R6M
Fabrikatzaileak / Marka: Bel
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 8A 23.5 MOHM SMD
Fitxak: SCIHP1040-5R6M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
800 pcs
  • Mezua
SCIHP1040-5R6Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCIHP1040-5R6M fabrikatzailea Bel
deskribapena FIXED IND 5.6UH 8A 23.5 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 197076 pcs Datuen fitxa SCIHP1040-5R6M.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.453" L x 0.402" W (11.50mm x 10.20mm)
estali Shielded Series SCIHP1040
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 200kHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 8A 23.5 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 23.5 mOhm Max Uneko balorazioa 8A
Uneko - Saturazioa 12A